Ферма 7 полів

Наша команда

Роман Пасічник

Генеральний директор

Засновник та партнер компанії “Ферма 7 полів”. Свій шлях в агро бізнесі він розпочав у 2015 році. Постійно вивчає та впроваджує сучасні технології у сільському господарстві. Має значний досвід у вирощуванні різних овочевих та зернових культур, а саме: часнику, картоплі, гарбузу, кавунів, різноманітних видів капуст, листових та качанних салатів, пшениці, кукурудзи, соняшнику, рапсу та інших культур. Є співзасновником агро компанії у сфері точного землеробства ТОВ “Бонагро” Являється членом кооперативу виробників часнику України. Координатор міжнародних проектів з підвищення врожайності у холдингах. Закінчив Український Державний Університет Фінансів та Міжнародної торгівлі у 2010 році.

Олександр Дубина

Операційний директор

Співзасновник та операційний директор компанії «Ферма7полів». Він здійснює контроль за оптимізацією бізнес-процесів, координує взаємодію всіх структурних підрозділів товариства; вирішує питання щодо логістики, постачання та оснащення, для забезпечення безперебійної роботи підприємства. Постійно вивчає та запроваджує нові технології щодо удосконалення якості товару та його упаковки; запроваджує систему стандартизації НАССР.
В 2010 р. закінчив НУБіП України, за спеціальністю менеджер організацій.
Свою підприємницьку діяльність розпочав ще у 2008 р. А з 2015 р. його робота була направлена на продаж (Рітейл, ХоРеКа, гуртовий продаж) різноманітних салатів та овочів по всій Україні.
Олександр – професіонал, який любить складні завдання, завжди знаходить оптимальні шляхи вирішення та не зупиняється на досягнутому!

Віталій Шуть

Директор з маркетингу

Співзасновник компанії, керівник напрямку продажу та маркетингу. Має багаторічний досвід роботи з 2013 року, та широке коло клієнтів по всій Україні – рітейл, ХоРеКа, гуртовий продаж. Займається зовнішньоекономічними контрактами та розвитком нових ринків збуту. Клієнтоорієнтовнісь, системний підхід, професійний сервіс для партнерів – ось напрямки, які Він впроваджує у компанії.

Закрити меню